HİZMETLERİMİZ

YAZILIM

Şirketinize özel yazılımlar üreterek siz değerli müşterilerimizin her zaman yanında olup,teknoloji ortağınız olmayı hedeflemekteyiz.Özel otomasyon sistemleri hazırlamanın dışında her zaman yenilikçi proje çalışmaları yapıp yeni fikirler,ürünler ortaya koymayı misyon edinmiş bulunmaktayız.Bu doğrultuda bir çok ar-ge projesi çalışması yapmaktayız.

WEB TASARIMI

Şirketinize özel web panelleri,kurumsal web siteleri hizmetleri için üst düzey kadromuzla sizlere hizmet sunmaktayız.Web Tasarımları yaparken siz müşterilerimize kurumsal bir web sayfasından çok daha fazlasını vaat etmekteyiz.Kurumsal mail çalışmasından,Google Seo çalışmasına,Google Adsense kadar responsive (Farklı ekran boyutlarında uyumluluk) tasarımlarla sizlere hizmet sunmaktayız.Ayrıca kendimizin geliştirdiği,yürütmesini ve geliştirmesini yaptığımız internet sitelerimizde bulunmaktadır.// Pinek.Net

GRAFİK TASARIM

İşinde uzman kadrosuyla özgün tasarımlara imza atarak farklı vizyonlar,havalar katarak şirketinizin parmakla gösterilir hale getirmekteyiz.Müşterilerimizin istediği doğrultuda her türlü tasarıma imza atmaktayız.Kurumsal kimlik,logo kartvizit,broşür,el ilanı katalog,promosyon ve daha bir çok tasarımda ve baskıda sizlerin yanındayız.

DİJİTAL MEDYA

Sosyal medyanın gücünü görmezden gelemeyeceğimiz bu zamanlarda binary sizlerin yanında.Sosyal medyada sizlerde söz sahibi olmak için bizimle iletişime geçin.İşinde uzman kadromuzla sizleri beklemekteyiz.SOSYAL MEDYA VE DİJİTAL AJANS DESTEKÇİNİZ BİNARY.Bize bağlı sosyal medya hesapları ve kuruluşları bulunmaktadır.// Pinek.Net (Sosyal)

REKLAM HİZMETLERİ

Her türlü reklam hizmet sunmaktayız. Basılı,sanal,video fotoğraf... Bu reklam hizmetlerini sunarken bir çok hususa dikkat etmekteyiz.Reklam hizmeti vermek kolay değildir,bir çok etkeni bir arada düşünmeniz gerekmektedir.Hedef kitleyi,reklamı nerede nasıl yayınlayacağınız gibi.Ama artık bu konularda sizlere profesyonel destek sağlayacak Binary ile tanışabilirsiniz.Gelin sizde Binary 'nin ayrıcalık dünyası ile tanışın.

VİDEO VE FOTOĞRAF ÇEKİMLERİ

Profesyonel video ve fotoğraf çekimleri gerçekleştirmekteyiz. Tanıtıcı reklam filmleri,fotoğrafları hatta YouTube hesaplarınıza içerik çekebileceğiniz profesyonel hizmetlerde bu çatı altında.Binary ailesi olarak sizleride aramızda görmekten mutluyuz.