Bursa Reklam ve Tanıtım

Her markanın hedefleri doğrultusunda büyümesi yada kârlılığını çoğaltması için potansiyel müşterisine satış kanalları haricinde de ulaşması gerekir. Marka ve ürünlerinin güvenini göstermenin en mühim yollarından biri, tanıtım ve reklam faaliyetleridir. Bu yazımızda şirketiniz için tanıtım ve reklam faaliyetlerini planlarken bilmeniz gereken temel bazı noktalara değiniyoruz.

Reklam ve Tanıtım

Genel tanımıyla reklam ve tanıtım faaliyetleri; TV, basın, internet, broşür, katalog şeklindebasılı materyaller ve çeşitlikontakt araçlarıyla, şirketlerin kendini hedef kesime tanıtması, pazarlaması ve yeni pazarlar yaratmasıdır.

Ülkemizde genellikle sıkıntılı ekonomik koşullar nedeniyle KOBİ’ler reklam ve tanıtım faaliyetlerini, “lüks” harcama olarak değerlendiriyor. Halbuki şirketlerin kurumsal kimlikleri ve satışlarına katkı mevzusunda tanıtım ve reklam çokönemli rol oynuyor.

Şirketiniz için reklam ve tanıtım faaliyetlerinizi belirlerken işe şu soruları cevaplayarak başlamalısınız:
Kurumsal hedefleriniz nelerdir? (Talep artırımı, Ürün/Hizmet tanıtımı, Şirket tanıtımı)
Reklam ve tanıtım faaliyetleriyle hedeflediğiniz etki nedir? (Doğrudan, Dolaylı)
Hedef kitlenizin yapısı nedir? (Üretici, Tüketici, Tedarikçi)
Tercih ettiğiniz kontakt yoğunluğu nedir? (Kitlesel, Lokal)
Hangi amaçla reklam yapıyorsunuz? (Hedef kitleyi bilgilendirmek, Marka tutundurmak, Marka sadakati yaratmak)

Az parayla oldukça iş
Düşük bütçelerle bile mühimbazı reklam ve tanıtım faaliyetleri gerçekleştirmek günümüzde olası hale gelmiş durumda. Bunda normal olarak dijital dünyanın payı büyük.

Örneğin web ve toplumsal medya yayınlarını kullanarak bile firmanızın tanıtımını etkin halde yapabilirsiniz. Facebook, Twitter ve Instagram’da paylaşımlarınızı küçük bütçelerle öne çıkartarak milyonlarca insana ulaşabilirsiniz.

Bu tanıtımlar için kendi ekibinizi kurmanın yanı sıra, işleri tamamen dijital reklam ve tanıtım gerçekleştirmek olan ajanslarla ortaklık yapmanız mümkün. Dijital ajansların toplumsal medya ve internet reklamcılığı mevzusunda uzman ekipleri size en müsait stratejiyi ve uygulamaları geliştirecektir.

Bursa Reklam ve Tanıtım

Bursa Reklam ve Tanıtım konusunda sizlere hizmet vermenin yanında. En iyi Reklam ve Tanıtım firmaları, en ucuz Reklam ve Tanıtım firmaları konusunda sizlere hizmet sağlamaktayız. Bursa Reklam ve Tanıtım yanında, İstanbul Reklam ve Tanıtım, Kocaeli Reklam ve Tanıtım, İzmir Reklam ve Tanıtım, Ankara Reklam ve Tanıtım, Balıkesir Reklam ve Tanıtım, Çanakkale Reklam ve Tanıtım, Bandırma Reklam ve Tanıtım, İnegöl Reklam ve Tanıtım, Muğla Reklam ve Tanıtım konularında sizlere hizmet vermekteyiz?

Reklam ve Tanıtım Fiyatları

Peki bu Reklam ve Tanıtım fiyatları ne kadardır?

Reklam ve Tanıtım fiyatları projenin şekline göre değişiklik göstermektedir. Ama Binary Girişim olarak sizlere en uygun fiyatı vereceğimizin garantisini vermekteyiz.