Bursa Kartvizit

Kartvizit Nedir?


Kartvizit, kişilerin ve kurumların kendini tanıtmak amacıyla hazırlanan ufak ve kreatif kartlardır. Diğer bir ifadeyle kartvizit, üzerinde tanıtıcı bilgilerin yer aldığı, eğer olmazsa olmaz bir kurumsal kimlik öğesidir. Kurumsal bir huy biçimi olarak kartvizit alışverişi, kurumsal kültürün bir gereğidir. Ayrıca kartvizitte yer edinen bilgiler sayesinde kontakt, sürdürülebilir hale gelir.

Günümüzde kartvizitlerin baskısında genellikle bristol ismi verilen özel bir karton kullanılmaktadır. Bu arada kartvizitte hangi bilgiler yer almaktadır? Sorusunu da kartvizit nedir? Başlığı altında vermenin doğru olacağını düşünüyorum. Kısaca bu bilgilere göz atalım.

Kartvizitte Hangi Bilgiler Olmalıdır?


Şirket logosu / adı
Kişinin ismi – soyadı
Kişinin unvanı / pozisyonu
Sabit ve/veya gsm numarası
Faks (Günümüzde çokgerekli olmamakla birlikte halen kullanılmaktadır.)
Kurumsal e-mail adresi
Kurumsal internet site adresi
Adres
Tüm bunlar ortalama bir kartvizitte olması gereken bilgilerdir. İsteğe bağlı olarak gsm numarası, faks numarası yazılmayabilir. Yine isteğe bağlı olarak kartvizite QR kod eklenebilir. Bazı kartvizitlerde ancakkuruluş logosu, kişinin ismi – soyadı ve unvanı olduğu görülür. Güçlü sadelik önemlidir, ancakyeniden de kartvizitte belli başlı bilgilerin yer almasında fayda var.

Kartvizit Niye Önemlidir?


Birkaç paragraf ilkin değindiğim şeklinde kartvizit, iletişimi sürdürülebilir kılar. Herhangi bir ortamda (toplantı, event, zirve, öğrenim vs.) tanışılan kişilerle kartvizit alışverişi yapılarak karşı taraf üstünde bir iz bırakılır. Kartvizit, karşımızdaki kişiye münasebet etmemizi sağlar. Kartvizit kurumsal kontakt / iş ilişkisi için önemliolduğu kadar tüketiciyle / hedef kitleyle kontakt için de önemlidir.

Kartvizit yardımıyla kuruluş ile hedef kitle arasındaki bağ ve iletişim kurulmuş olur. Kurulmakla kalmaz bağ ve iletişimin sürekli olması sağlanır.

Özetle, kartvizit yardımıyla markanın akılda kalması ve karşı taraf üzerindetesir sağlaması kolaylaşır. Aynı zamanda iş dünyası açısından da büyük ehemmiyet taşır.

bursa kartvizit

Kartvizit Ve İtibar


Özellikle iş ilişkisi çerçevesinde meydana getirilen görüşmelerin başındaya da sonunda ne olursa olsun bir kartvizit alışverişi yaşanır. Eğer bu esnada karşı tarafa kartvizit veremezseniz bu vaziyet güvenirliğinizi zedeleyebilir.

Anlaşılabilir mazeretleri bir kenara bırakırsak iş hayatı içinde olup kartvizit sahibi olmamak saygınlık kaybına neden olabilir. Çünkü birlikte iş yapmış olduğunuz veya yapacağınız kuruluş, kartvizitiniz sayesinde size ulaşabileceği algısıyla hareket eder. Eğer siz kartvizit taşımıyorsanız ulaşılabilirlik açısından bir problem olacağı algısı oluşur bu da güvensizlik oluşturur ve itibarı zedeler.

Kurumda çalıştığınız pozisyon mutlaka şayet sizi ve kurumunuzu temsil eden bir kartvizite sahip değilseniz kurumsal kimliğinizin mühim bir yanı noksan kalmış olur.

Bursa Kartvizit

Bursa Kartvizit konusunda sizlere hizmet vermenin yanında. En iyi Kartvizit firmaları, en ucuz Kartvizit firmaları konusunda sizlere hizmet sağlamaktayız. Bursa Kartvizit yanında, İstanbul Kartvizit, Kocaeli Kartvizit, İzmir Kartvizit, Ankara Kartvizit, Balıkesir Kartvizit, Çanakkale Kartvizit, Bandırma Kartvizit, İnegöl Kartvizit, Muğla Kartvizit konularında sizlere hizmet vermekteyiz?

Kartvizit Fiyatları

Peki bu Kartvizit fiyatları ne kadardır?

Kartvizit fiyatları projenin şekline göre değişiklik göstermektedir. Ama Binary Girişim olarak sizlere en uygun fiyatı vereceğimizin garantisini vermekteyiz.