Bursa Güvenlik Kamera

Güvenlik kamera sistemi güvenliğimizi emanet ettiğimiz kapalı devre izleme sisteminin diğer adı güvenlik kamera sistemidir. Piyasada KDTV diyede bilinen açılımı kapalı devre televizyon sistemi olan güvenlik sistemleri 7/24 kesintisiz olarak gözlem ve kayıt yapan bir kamera sistemidir. Kapalı devre televizyon sistemi kullanım

alanları tesis çevre izleme güvenlik kamera sistemleri, İşyeri güvenlik kamera izleme sistemleri, Ev kamera sistemleri, Fabrika güvenlik kamerası sistemleri, Şehir izleme sistemleri KYGS mobese sistemleri olarak günümüzde güvenlik kamera sistemlerinin pek çok kullanım alanı bulunmaktadır.Bir güvenlik kamera sistemini oluşturan ekipmanlar nelerdir? 

Bursa Kamera Sistemleri

1- Güvenlik kameraları : Sabit kameralar, Dome kameralar, Speed dome kameralar, IR gece görüşlü güvenlik kameraları, Zoom kameralar olmak üzere farklı amaçlar için kullanılan çeşitli güvenlik kameralarıdır. 

2- Dijital kayıt cihazları: DVR diyede bilinen ve güvenlik kameralarından gelen görüntülerin kaydedilmesini sağlayan cihazlara denir. DVR ingilizcede Dijital video recorder yani dijital video kaydedici olarak bilinir. Dijital video recorder kayıt yapabilmesi için içine mutlaka HDD yani harddisk takılması gerekmektedir. Günümüz DVR cihazları bugün 500Gb dan başlayarak 20TB HDD kapasitesine kadar HDD takılma imkanı mevcuttur. Tabiki marka ve modeline göre değişim olmaktadır. 

3- CCTV sistemi Kabloları: Günümüz güvenlik kamera sistemlerinde küçük projelerde daha çok 2+1 veya 4+1 CCTV kablo kullanılmaktadır. Bu kablonun içinden video ve enerji besleme kabloları geçmektedir. Çok kaliteli olmasada fiyatları gayet ekonomik olduğu için çok fazla tercih edilmektedir. 

4- Besleme Adaptörü: Genellikle güvenlik kameraları 12V DC güç kaynağı ile beslenmektedir. Bunın için switch mode güç kaynağı kullanılmalıdır. 

5- Kamera bağlantıları için BNC, Besleme JAC gibi ekipmanlar kullanılmaktadır. Bir güvenlik kamera sistemini oluşturan temel ekipmanları yukarıda saydığımız gibi beş ana bölüme ayırabiliriz. Tabiki büyük çaplı projelerde cihazlarda değişimler olması muhtemeldir.  Güvenlik kameraları DVR kayıt cihazı olmadan normal olarak hiçbir işe yaramazlar. Ancak dijital kayıt cihazları ile birlikte kullanılarak izleme ve kayıt yapılırlar. Uygun fiyatları nedeniyle günümüzde güvenlik kamera sistemlerinde daha çok gece görüşlü IR ledli güvenlik kameraları kullanılmaktadır.

Bursa Güvenlik Kamera Sistemleri

Bursa Güvenlik Kamera Sistemleri konusunda sizlere hizmet vermenin yanında. En iyi Güvenlik Kamera Sistemleri firmaları, en ucuz Güvenlik Kamera Sistemleri firmaları konusunda sizlere hizmet sağlamaktayız. Bursa Güvenlik Sistemleri yanında, İstanbul Güvenlik Kamera Sistemleri, Kocaeli Güvenlik Kamera Sistemleri, İzmir Güvenlik Kamera Sistemleri, Ankara Güvenlik Kamera Sistemleri, Balıkesir Güvenlik Kamera Sistemleri, Çanakkale Güvenlik Kamera Sistemleri, Bandırma Güvenlik Kamera Sistemleri, İnegöl Güvenlik Kamera Sistemleri, Muğla Güvenlik Kamera Sistemleri konularında sizlere hizmet vermekteyiz?

Güvenlik Kamera Sistemleri Fiyatları

Peki bu Güvenlik Kamera Sistemleri fiyatları ne kadardır?

Güvenlik Kamera Sistemleri fiyatları projenin şekline göre değişiklik göstermektedir. Ama Binary Girişim olarak sizlere en uygun fiyatı vereceğimizin garantisini vermekteyiz.