Bursa Dijital Medya

Dijital Medya Nedir?

Dijital medya insanların elektronik olarak yani internet üzerinden iletişim kurdukları farklı platformlara verilen isimdir. İnternette bulunan her tür kitle iletişim aracını dijital medya tanımına dahil etmek mümkündür.Dijital medyanın tamamı elektronik ortamda tutulduğundan, internet üzerinde metin, görüntü, ses ve videodan oluşan büyük miktarlarda veri ve içerik mevcuttur.

Gerek medya gerekse içerik hızla dönüşmekte, buna bağlı olarak insanların online iletişim kurma biçimleri de değişmektedir. Bu durum, yeni etkileşimli medya platformlarını ve sosyal ağları beraberinde getirmektedir. Dijital medya, bu yeni oluşumun ta kendisidir. İster barış mesajları vermek, ister fikir ayrılıklarını göstermek, ister ilerleme kaydetmek, ister kitlesel harekete çağırmak, isterse kişisel düşünceleri savunmak için olsun, insani anlatımın, sosyal etkileşimin, iletişimin ve online eğitimin olduğu her platform dijital medya kapsamına girer.

Dijital medyanın en önemli özelliği, insanların yaşam biçimlerinde önemli değişikliklere yol açma potansiyeli taşımasıdır. Yaratıcı keşiflerde bulunmak, yenilik yapmak ve iletişim şeklini dönüştürmek için dijital uygulama ve araçlardan yararlanan insan, aslında ciddi bir değişim sürecinden geçmektedir. Örnek vermek gerekirse, Twitter insanlar arasındaki diyaloğu değiştirmektedir. Öyle ki, devlet politikalarından toplumsal yaşam görüşlerine kadar, her konuda eskisine göre çok daha farklı deneyimler yaşanmaktadır.

İnternetin büyümesine paralel olarak, görüntüler gündeme gelmiştir. İnsanlar, yalnızca e-posta yazmakla yetinmeyip fotoğraf da göndermeye başlamışlardır. Böylece, fotoğraf paylaşım siteleri ortaya çıkmıştır. 1990’lı yılların ortasında, dijital medya “ailesine” ses eklenmiş; MP3 dosyaları kullanılmaya başlanmıştır. Ses paylaşımına izin veren siteler sayesinde müzik ve benzeri sesli dosyalar online paylaşıma dahil olmuştur.

Bursa Dijital Medya

Bursa Dijital Medya konusunda sizlere hizmet vermenin yanında. En iyi Sosyal Dijital firmaları, en ucuz Dijital Medya firmaları konusunda sizlere hizmet sağlamaktayız. Bursa Dijital Medya yanında, İstanbul Dijital Medya, Kocaeli Dijital Medya, İzmir Dijital Medya, Ankara Dijital Medya, Balıkesir Dijital Medya, Çanakkale Dijital Medya, Bandırma Dijital Medya, İnegöl Dijital Medya, Muğla Dijital Medya konularında sizlere hizmet vermekteyiz?

Bursa Dijital Medya Danışmanlığı Fiyatları

Peki bu Dijital Medya fiyatları ne kadardır?

Bursa Dijital Medya fiyatları projenin şekline göre değişiklik göstermektedir. Ama Binary Girişim olarak sizlere en uygun fiyatı vereceğimizin garantisini vermekteyiz.