Bursa Bilgi İşlem Bakım Anlaşmaları

Donanım Bakım-Onarım Hizmetleri:

PC, Serverve  çevre  birimlerinde  oluşan  donanım   problemlerinin  giderilmesine  ve  sorunsuz  çalışmayı  sağlamaya  yönelik hizmetlerdir. Parça Dahil” veya “Parça Hariç” olarak verilebilir.

Servis sağlayıcı ile müşteri arasındaki hizmet sözleşmesinin içeriğine bağlı olarak, donanım, bakım-onarım hizmetleri kapsamında Periyodik Bakım” hizmeti de söz konusu olabilir.

Bu hizmetler, donanımların üzerinde koşan işletim sistemlerine ya da diğer yazılım bileşenlerine verilecek olan destek hizmetlerini kapsamaz.

server-sunucu-pc-ve-bilgisayar-farkı-e1454794798697

Sistem Destek Hizmetleri:

PC, Server ve çevre birimleri üzerinde yer alan işletim sistemlerinde ve bu işletim sistemleri (paketi) ile birlikte gelen servislerde, alt uygulamalarda karşılaşılan problemlerin giderilmesine ve sorunsuz çalışmayı sağlamaya yönelik hizmetlerdir. Uzaktan” veya Müşteri Yerinde” verilebilir.

Bu hizmetler, işletim sistemleri dışında kalan yazılımlara/uygulamalara ve işletim sistemlerinin üzerinde çalıştığı donanım bileşenlerine verilecek olan destek hizmetlerini kapsamaz.

server

Kapsam Dışı Konular:

  • PC-Server-Çevre Birimleri Bakım/Destek hizmeti dışındaki tüm hizmet alt bileşenlerine ilişkin destek, yönetim ve danışmanlık hizmetleri
  • Tüm donanım/işletim sistemi/uygulama yatırım maliyetleri,
  • Tüketim malzemesi (kağıt, kartuş, teyp, toner, notebook pili vb.) temini ve maliyetleri,
  • Uygulamaların kullanımına ve/veya uygulama geliştirmeye yönelik destek talepleri/hizmetleri,
  • Sistemler üzerinde yapılacak olan geniş çaplı “güncelleme” işlemleri,
  • Müşteri ya da üçüncü şahısların, hata, kasıt ya da ihmali, ani voltaj değişiklikleri, klima şartlarının sağlanmaması, genel mücbir sebepler ve bunlara benzer nedenler ile oluşacak hasar ve arızalar,
  • Servis sağlayıcının yazılı onayını almadan sistem üzerine yapılan ekleme ya da değişikliklerden dolayı meydana gelen sorunlar ve bu sorunların yol açtığı her türlü olumsuzluklar.

Bursa Bilgi İşlem Bakım Anlaşmaları

Bursa Bilgisayar Servis konusunda sizlere hizmet vermenin yanında. En iyi Bilgisayar Servis firmaları, en ucuz Bilgisayar Servis firmaları konusunda sizlere hizmet sağlamaktayız. Bursa Bilgisayar Servis yanında, İstanbul Bilgisayar Servis, Kocaeli Bilgisayar Servis, İzmir Bilgisayar Servis, Ankara Bilgisayar Servis, Balıkesir Bilgisayar Servis, Çanakkale Bilgisayar Servis, Bandırma Bilgisayar Servis, İnegöl Bilgisayar Servis, Muğla Bilgisayar Servis konularında sizlere hizmet vermekteyiz?

Bursa Bilgi İşlem Bakım Anlaşmaları

Peki bu Bilgi İşlem Bakım Anlaşmaları fiyatları ne kadardır?

Bilgi İşlem Bakım Anlaşmaları fiyatları projenin şekline göre değişiklik göstermektedir. Ama Binary Girişim olarak sizlere en uygun fiyatı vereceğimizin garantisini vermekteyiz.